Destek

YASAL BİLGİLENDİRME

www.kvknet.com.tr bir Aryom Yazılım Yüksek Teknoloji Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi tescilli markasıdır.

www.kvknet.com.tr üzerinden verilen hizmetlerin satın alınması hiçbir şekilde kanun, mevzuat ve ilgili diğer düzenlemelerde yer alan sorumlulukların yerine getirilmiş olduğu şeklinde yorumlanamaz.

Müşteri faaliyet gösterdiği iştigal konusuna ilişkin yasalar, mevzuatlar, genelgeler vb. yayınlar ile “ Kişisel Verileri Koruma Kurumu “ tarafından yayınlanan, rehberlerin ve kurul kararlarının yerine getirilmesinin yegane sorumlusudur. www.kvknet.com.tr adresinde ve uygulamasında yer alan yazı, belge, doküman ve yönergeler bilgilendirme amaçlı olup, Aryom Yazılım Yüksek Teknoloji Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi ilgili içeriğin doğruluğunu ve geçerliliğini garanti altına almamaktadır.

Site ve uygulama içerisinde yer alan içeriğin kullanımı müşterinin sorumluluğunda olup, kullanımından kaynaklı ortaya çıkabilecek herhangi bir zarardan Aryom Yazılım Yüksek Teknoloji Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi sorumlu tutulamaz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile Kişisel Verileri Koruma Kurum’u sayfasında rehber niteliğinde olan dokümanlar her zaman ilk başvuru kaynaklarınız olmalıdır.

İşletme içerisinde yaşayan bir KVK sürecinin oluşabilmesi, site ve uygulama üzerinden üretilen tüm dokümanların, idari süreçlere uygun akış şemalarının ve teknik alt yapı düzenlemelerinin, kurum dokümanları, kanun ve ilgili mevzuat içerisinde yer alan düzenlemelerin tüm yönleri ile uygulanması durumunda mümkün olabilecektir.

Yazılım içeriğindeki hiçbir yazı, yazılı ve görsel örnekler, resim, excel tablolar vb. hiçbir doküman Aryom Yazılım Yüksek Teknoloji Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi izni haricinde kullanılamaz.

KVKNET

içeriğinde yapılan tüm tanımlamalar, öneriler, excel tablolar, çalışmalar, çözüm metotları danışmanların görüş, öneri ve deneyimlerini yansıtmaktadır. Bu bağlamda bu yazılım içerisinden alınan örnekler ile yapılacak tüm çalışmaların, uyum projesinin yapılacağı işletmeye göre değişiklikler gösterebileceği bilinmelidir.

www.kvknet.com.tr ’nin kullanımı hiçbir şart altında kanun, yasa, mevzuat yahut diğer düzenlemelerle belirlenmiş yükümlülüklerin yerine getirilmiş olduğu şeklinde yorumlanamaz. Kanun, yürürlükteki mevzuat yahut diğer düzenlemelerle belirlenmiş yükümlülüklere aykırılık nedeni ile Kişisel Verileri Koruma Kurumu tarafında yahut farklı bir otorite tarafından idari para cezası düzenlenmesi durumunda, uygulanan bu yaptırım ile ilgili olarak Aryom Yazılım Yüksek Teknoloji Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi’nin sorumluluğu bulunmamakta olup, bu gibi bir durumla karşılaşılması halinde Aryom Yazılım Yüksek Teknoloji Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi’nin sorumluluğuna gidilemez.