Skip links
Hakkımızda

Kvknet
Hakkında

Kişisel Verilerin korunması Kanunu kapsamında işletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm kvkk süreçlerinin yönetildiği, raporlandığı en kapsamlı yazılımdır.

Hakkımızda

Aryom Yazılım yaptığı saha çalışmaları esnasında, 6698 sayılı KVK Kanununun işletme veya kurumlarda uygulanmasında tespit ettiği karmaşıklık, organize edememe ve sürdürülebilir bir süreç haline dönüştürülememe sorunlarını gözlemlemiş ve uzun süren çalışmalar sonucunda da bu sorunun çözümü için ülkemizdeki en geniş kapsamlı hazırlanan ilk ve tek KVKNET adlı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa en uygun yazılımı üretmiştir.

KVKNET , siz değerli kullanıcılarımızın yasal zorunluluğu olan 6698 Sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereksinimlerini karşılayacak şekilde Aryom Yazılım ekibi tarafından 20 yıllık sektörel deneyimi neticesinde geliştirildi. Artık kişisel verileri koruma sürecini tam olarak yönetebileceğiniz bir KVK yazılımı var. İhtiyaç duyabileceğiniz her detayı düşündük. 6698 Sayılı Kanuna uygun Envanter Raporu, Verbis Raporları, Aydınlatma Metinleri, Özel Algoritma ile hazırlanmış Hukuki Dökümanlar, Politikalar, Prosedürler, Talimatlar, Formlar, Kontrol Yazılımı gibi tüm araçlar elinizin altında. KVKNET ‘i kullanırken sadece işinizi yapmış olmayacaksınız; aynı zamanda şirketinizi ve kendinizi güvence altına alacaksınız.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.